O nas

Staramy się być najlepsi!

Znalezienie optymalnego rozwiązania jest naszym celem!

Od 2010 roku oferujemy niezawodne usługi.

Jesteśmy małą, ale stale rozwijającą się firmą, to daje nam możliwość do elastycznego dostosowania naszych usług do potrzeb klientów. Tego nie potrafią duże firmy ze względu na rozpiętość ich działań oraz biurokrację. Kontynuujemy dalszy rozwój naszej firmy oraz staramy się wyprzedzać konkurencję pod względem rodzaju oraz jakości świadczonych usług. Z naszymi klientami jesteśmy już per ‘Ty’, osobiście odbieramy telefony i jesteśmy zobowiązani do tego, by wszyscy byli zadowoleni ze współpracy z nami. 

Nasz zespół obsadzony jest przez doświadczonych specjalistów transportowych zorientowanych na klienta. Mamy wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces. Robimy to poprzez zwracanie uwagi na najmniejsze szczegóły, dzięki czemu od początku do końca jesteśmy w stanie świadczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości. Jako firma spedycyjna i jako zespół, dbamy o Twój biznes.

Kilka faktów

Liczby mówią same za siebie

Podwykonawców
0 +
Lat doświadczenia
0
Dostaw na czas
0 %

Dlaczego warto z nami pracować?

Oto kilka podowów, dla których warto rozważyć współpracę z KP Prosperity.

Ekspresowe dostawy

Oferujemy także ekspresowe dostawy na terenie całej Europy. Towary są transportowane bezpośrednio, bez przeładunków. Dziś ładujemy towar w Berlinie, a nasz cel to Londyn. I wiecie co? Dostarczamy go następnego dnia!

Redukcja kosztów

Nasze rozumienie zarządzania logistycznego oferuje charakterystyczną przewagę nad konkurencją. Oferujemy rozwiązania, które redukują koszty, dzięki czemu klienci zachowują kontrolę nad wydatkami oraz nad terminami dostaw.

Niezawodność

Współpracujemy z siecią doświadczonych i zaufanych dostawców usług. Bezpiecznie i terminowo dostarczamy Twoje ładunki do miejsca przeznaczenia, a każdy wykonywany przez nas transport jest ubezpieczony.

To już 10 lat

Rozumiemy, że Państwa wymagania dotyczące dostawy towarów są wyjątkowe i właśnie dlatego zaangażowaliśmy najlepszych specjalistów, by stworzyć indywidualne rozwiązania, które są dostosowywane do ciągle zmieniającej się sytuacji w gospodarce.

Profesjonalizm

Portfolio naszych usług jest zdywersyfikowane, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Dostarczymy Państwa towar na czas, pewnie i bezpiecznie. Oferujemy kompleksową obsługę i pełną realizację zamówień.

Szeroka oferta

Znajdziemy optymalne rozwiązanie dla wszystkich Państwa potrzeb logistycznych. Nasza rozbudowana sieć i wyselekcjonowana grupa przewoźników zapewniają terminową i bezpieczną dostawę towarów.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas lub zadzwoń, następnie przedstawimy Ci bezpłatną wycenę realizacji Twojego transportu lub magazynowania towaru. Zaufaj specjalistom i przekonaj się sam, że idealne rozwiązanie jest w zasięgu ręki!

Scroll to Top
Call Now Button