Transport morski

Nasze niezawodne usługi transportu morskiego zapewniają bezpieczne i terminowe dostawy towarów na każdy kontynent. Oferujemy ładunki pełnokontenerowe (FCL), drobnicowe (LCL) oraz specjalistyczne rozwiązania projektowe dostosowane do potrzeb klienta.

Dzięki długotrwałym relacjom z wieloma przewoźnikami działamy elastycznie, zapewniamy dostępność przestrzeni ładunkowej na statku, a wysoki wolumen ładunków pozwala nam wynegocjować najlepsze warunki dla Twoich przesyłek morskich. Realizujemy transporty w temperaturze kontrolowanej, ładunki ponadgabarytowe, ładunki masowe luzem, przewóz pojazdów i inne. W celu minimalizacji ryzyka przestoju kontenerów na przeładunkach preferujemy połączenia bezpośrednie. Odprawa celna, jak i ubezpieczenie transportowe są dostępne na żądanie. Zapewniamy wydajną komunikację i przejrzystość na każdym etapie transportu.

Nasz serwis ECONOMY jest najkorzystniejszym cenowo wariantem przewozu towarów, zapewniającym konkurencyjne czasy wypłynięcia, jak i tranzytu. Poza tym oferujemy usługę PRIORITY opartą o wybór szybszych tras przewozu za pomocą kombinowanego transportu drogowego i morskiego. Dla przesyłek pilnych stworzyliśmy indywidualne rozwiązania EXPRESS, w których wykorzystujemy wszystkie dostępne opcje planowania tras i łączymy transport drogowy i morski tak, aby osiągnąć jak najkrótsze terminy dostaw.

Nasi eksperci ds. frachtu morskiego mają szerokie doświadczenie w transporcie praktycznie wszystkich rodzajów dóbr przemysłowych i konsumpcyjnych. Zapewniamy specjalistyczne rozwiązania dla branży automotive, odzieżowej, farmaceutycznej, zaawansowanych technologii i innych rynków w określonych regionach na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas lub zadzwoń, następnie przedstawimy Ci bezpłatną wycenę realizacji Twojego transportu lub magazynowania towaru. Zaufaj specjalistom i przekonaj się sam, że idealne rozwiązanie jest w zasięgu ręki!

Nasze pozostałe usługi

Transport drogowy

Zapewniamy regularne połączenia i krótkie czasy tranzytu na terenie całej Europy.

Logistyka/Magazynowanie

Oferujemy kompleksowy pakiet usług optymalizujący zapasy, stany magazynowe i pełną realizację zamówień.
Call Now Button