USŁUGI

Transport i logistyka

Świadczymy usługi transportu drogowego i logistyki na terenie całej Europy oraz globalnie transportu morskiego – dla praktycznie każdej gałęzi przemysłu. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży, zapewniamy naszym klientom zoptymalizowane rozwiązania, które pomogą im prowadzić biznes z sukcesem.

Nasza oferta

nature, road, tree

Transport drogowy

Zapewniamy regularne połączenia i krótkie czasy tranzytu na terenie całej Europy. Nasza rozbudowana sieć i wyselekcjonowana grupa przewoźników zapewniają terminową i bezpieczną dostawę Twoich towarów.

Transport morski

Nasze niezawodne usługi transportu morskiego zapewniają bezpieczne i terminowe dostawy na każdy kontynent.

industrial hall, toore, warehouse

Logistyka Magazynowanie

Oferujemy kompleksowy pakiet usług optymalizujący zapasy, stany magazynowe i pełną realizację zamówień.

Cztery powody, by skorzystać z usług KP Prosperity:

DUMNIE SŁUŻYMY KLIENTOM OD 2010 ROKU

Ekspres

Czy potrzebujesz wysłać produkt do klienta na drugim końcu Europy? Czy trzeba dostarczyć go jutro? Wszyscy mówią: “To jest niemożliwe”? KP Prosperity może zapewnić to wszystko i wiele więcej, możemy zorganizować transport takich tras na codzień. Na przykład: dziś ładujemy towar w Berlinie, nasz cel to Barcelona. I wiecie co? Dostarczamy go następnego dnia!!!

Timing & Koszty

Czy linia produktów Twojej firmy musi znaleźć się na rynku w określonym czasie? Kontrola kosztów jest trudnym zadaniem i dodatkowa odpowiedzialność za zarządzanie transportem towarów może być przytłaczająca. Nasze rozumienie zarządzania logistycznego oferuje charakterystyczną przewagę nad konkurencją. Współpracujemy z różnorodnymi klientami, o różnej wielkości i zasięgu działania, dlatego też oferujemy rozwiązania, które zmniejszają koszty łańcucha dostaw, dzieki czemu klienci zachowują kontrolę nad kosztami i terminami dostaw. Czy chcesz ponosić koszty lub przegapić możliwość zwiększenia przychodów, jeśli Twój produkt nie jest na półce lub w odpowiednim miejscu? Z KP Prosperity masz pełne wsparcie i spokój.

Niezawodność

Od projektu do precyzyjnego wykonania, jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie transportu, cechuje nas zaangażowanie na każdym kroku naszej drogi do tego, by zapewnić Państwu najwłaściwsze i najoszczędniejsze rozwiązania transportowe, jakie nasza branża ma do zaoferowania. KP Prosperity ma do dyspozycji ponad 400 dedykowanych aut transportowych i jest uznawany za nowoczesną firmę spedycyjną w Europie.

Kompleksowe rozwiązania

Czy Twoja firma potrzebuje usług dostawy towaru, które nie są dostępne na rynku? Czy te usługi wymagają pomocy kierowcy przy rozładunku? Czy Twoje przedsiębiorstwo może mieć korzyści z wielu długich tras realizowanych codziennie? Jeśli odpowiedź brzmi TAK na którekolwiek lub wszystkie z powyższych pytań dotyczących świadczonych usług, to nasze rozwiązania są właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas lub zadzwoń, następnie przedstawimy Ci bezpłatną wycenę realizacji Twojego transportu lub magazynowania towaru. Zaufaj specjalistom i przekonaj się sam, że idealne rozwiązanie jest w zasięgu ręki!

Call Now Button