LOGISTYKA MAGAZYNOWANIE

KP Prosperity oferuje pakiet kompleksowych usług logistycznych w celu optymalizacji magazynowania i dystrybucji.

Oferujemy specjalistyczne rozwiązania logistyczne oraz magazyny dostosowane pod wymogi różnych branż. Posiadamy w ofercie magazyny i centra dystrybucyjne z regulacją temperatury dostępne w wielu lokalizacjach, aby sprostać wymaganiom przechowywania artykułów spożywczych i łatwo psujących się oraz wyrobów farmaceutycznych i środków medycznych. W przypadku produktów high-tech i elektronicznych, nasi klienci mogą korzystać z nowoczesnych, monitorowanych magazynów, a także kompleksowych koncepcji bezpieczeństwa.

Optymalizujemy logistykę w Twojej firmie, docierając do obszarów, w których jesteśmy potrzebni. W oparciu o bogate know-how i doświadczenie w tym obszarze, pomagamy zwiększyć wydajność procesów i zamienić koszty stałe w koszty zmienne.

W centrach logistycznych zlokalizowanych na całym świecie, świadczymy usługi logistyki kontraktowej, rozwiązania dystrybucyjne oraz szeroki wachlarz usług. Oszczędzamy Twój czas i pieniądze, dając Tobie możliwość skoncentrowania się na rozwoju biznesu.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas lub zadzwoń, następnie przedstawimy Ci bezpłatną wycenę realizacji Twojego transportu lub magazynowania towaru. Zaufaj specjalistom i przekonaj się sam, że idealne rozwiązanie jest w zasięgu ręki!

Nasze pozostałe usługi

Transport drogowy

Zapewniamy regularne połączenia i krótkie czasy tranzytu na terenie całej Europy.

Transport morski

Nasze niezawodne usługi transportu morskiego zapewniają bezpieczne i terminowe dostawy towarów na każdy kontynent.
Scroll to Top
Call Now Button